مراسم رونمایی از پوستر اولین دوره جشنواره سپاس آب یزد برگزار شد

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره سپاس آب یزد با حضور استاندار و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد، استاندار یزد در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره سپاس آب که 25 تیرماه و با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، شهردار یزد، فرمانداران استان و دیگر مسئولین در محل استانداری یزد برگزار شد با بیان این که یزد استانی است که کم آبی را ازعمق وجود خود لمس می کند و از فرهنگ مردمی برخوردار است که با سخت کوشی فراوان آب را از دل زمین بیرون آوردند و در میان کویر تمدن ساختند ، گفت: اکنون باعث افتخار است که یزد بتواند پیشگام در برنامه های نوآورانه برای فرهنگ سازی در مصرف آب باشد.

وی به برگزاری شب مهر آب در سال گذشته با حضور وزیرنیرو اشاره کرد و گفت: در سال جاری نیز این برنامه بالنده با بخش های مختلف به مرحله اجرا در می آید که باز هم مهمانانی را کشوری خواهیم داشت.

طالبی با اشاره به این که امسال شاهد تحرکی در میان دستگاه های متعدد در راستای فرهنگ سازی در مصرف آب هستیم، افزود: برای ترویج این فرهنگ باید از زبان هنر استفاده شود، به همین منظور سازمان های هنری از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی وسازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری همراهی لازم را دارند.

وی ادامه داد: دستگاه های دیگری هم در این زمینه مسئولیت دارند که مسئولیت و رسالت اصلی برعهده شرکت آب منطقه ای یزد و موسسه کوثر است.

استاندار یزد ضمن تشکر از همه عوامل برگزار کننده این جشنواره، گفت: امیدوارم این جشنواره به هدف اصلی خود که معرفی الگوهای برتر برای صرفه جویی در مصرف آب است برسد تا بتوانیم در کشور پیام آوری برای کاهش مصرف باشیم و حداکثر بهره برداری را از داشته ها و آبی که در اختیار داریم در جهت ایجاد اشتغال، تولید ثروت و تولید کالا و ارائه خدمات داشته باشیم.

«محمدمهدی جوادیان زاده» نیز در ادامه با اشاره به این که در سال گذشته شب مهر آب یزد در راستای اجتماعی شدن آب برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی مردم با موضوع آب، مشکلات و معضلات آن است.

وی با بیان این که برای تاثیرگذاری هرچه بهتر این جشنواره از زبان هنر استفاده شده است، گفت: زبان هنر گویا ترین ، ساده ترین، و تاثیرگذار ترین زبان است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به این که استاندار توصیه به برگزاری این جشنواره در سال جاری داشتند، افزود: قرار است بهترین مصرف کننده در بخش کشاورزی، شرب و صنعت انتخاب شوند و در قالب برگزاری مراسم اهدای نشان سپاس آب به حافظان از آن ها تقدیر و تشکر به عمل آید.

وی یادآور شد: امسال برنامه شب مهر آب یزد و طرح سپاس آب ادغام شده و قرار است هر سال چندین مورد رویداد آبی در استان برگزار کنیم.

جوادیان زاده در پایان گفت: جشنواره سپاس آب یکم تا سوم مرداد ماه سال جاری در محل آب انبار رستم گیو برگزار می شود.

نظرات بازدیدکنندگان

مهدی1399/05/24- 20:46 00 پاسخ به این نظر
عالی
مهدی1399/05/24- 20:46 00 پاسخ به این نظر
عالی
حسین محمدی1399/05/24- 23:04 00 پاسخ به این نظر
بسیار عالی است

گذاشتن نظر

  • نظراتی که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند