فراخوان جشنواره سپاس آب

توجه!
با توجه به شرایط کم آبی در استان یزد و نیاز به اتخاذ تدابیر اضطراری در جهت سازگاری با این وضعیت، برای شناسایی و معرفی الگوهای موفق در مدیریت مصرف آب در بخش‌های مختلف، جشنواره سپاس آب برگزار می‌شود.
هدف از این جشنواره، شناسایی و معرفی راهکارهای موفق در مدیریت مصرف آب در بخش‌های کشاورزی، شرب و صنعت است. این جشنواره به منظور ارتقاء آگاهی و فرهنگ‌سازی در جامعه و ترویج استفاده از الگوهای بهینه مصرف آب برگزار می‌شود. در این راستا، تمامی علاقه‌مندان و افراد فعال در حوزه مدیریت مصرف آب دعوت می‌شوند تا در جشنواره سپاس آب شرکت نموده و طرح‌های برتر خود را در بخش‌های شرب و بهداشت، کشاورزی، صنعت و خدمات معرفی نمایند. برای شرکت در جشنواره سپاس آب، لطفاً فرم معرفی طرح را تکمیل و ارسال نمایید. فرم معرفی طرح شامل اطلاعاتی درباره طرح شما، اقدامات لازم در مدیریت مصرف آب، نتایج حاصل شده و ارزیابی عملکرد طرح می‌باشد. پس از بررسی طرح‌های ارسالی، بهترین طرح‌ها در هر شهرستان، استان و ملی انتخاب و تشویق و ترویج خواهند شد.

تاریخ پایان ارسال فرم‌ها: 30 مردادماه 1402

ارسال فرم معرفی طرح به ایمیل:PR@YZRW.IR

شما می‌توانید با شرکت در جشنواره سپاس آب، نقش مهمی در ترویج و ارتقاء مدیریت مصرف آب در استان یزد و کشور داشته باشید. ما به دنبال راهکارهای نوآورانه و کارآمد در مدیریت مصرف آب هستیم. به همین دلیل، طرح‌هایی که هم از نظر کمی (بهینه‌سازی مصرف آب) و هم از نظر کیفی (رعایت استانداردهای زیست‌محیطی و کیفیت آب) پتانسیل الگوبرداری برای افکار عمومی را دارند، برای انتخاب و تشویق انتخاب خواهند شد. شرکت در جشنواره سپاس آب یک فرصت استثنایی برای به اشتراک گذاری تجربیات و دانش در حوزه مدیریت مصرف آب است. همچنین، طرح‌های برتر نهایتاً مورد تشویق و ترویج قرار خواهند گرفت. با همکاری شما، می‌توانیم برای مدیریت بهتر منابع آبی و سازگاری با کم آبی در استان یزد قدم مهمی برداریم. منتظر شرکت فعالانه شما در جشنواره سپاس آب هستیم.

نظرات بازدیدکنندگان

گذاشتن نظر

  • نظراتی که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند